Cena PEPE: Whale Sacks 1.2 Tln Coins Amid Monthly Crash, Is Price Gearing Up For Rally?

Wieloryb monety Pepe podjął działania w celu zebrania prawie 1 biliona monet z Binance podczas miesięcznego załamania ceny PEPE, rozpalając nadzieję na przyszłe ruchy.

  • NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
  • Wieloryb wywołał optymistyczne fale dzięki akumulacji 1 biliona PEPE.
  • Akumulacja rozbudziła nadzieję na przyszłe ruchy cenowe.
  • Dzisiejsza akcja cenowa PEPE wykazała oznaki konsolidacji.

Wieloryb monety Pepe ponownie wywołał dziś poruszenie w całej branży kryptowalutowej, głównie dzięki ogromnej akumulacji PEPE. Wgląd w łańcuch ujawnił, że oszałamiająca kwota 1,2 biliona dolarów PEPE została zakupiona na giełdzie kryptowalut Binance podczas miesięcznego krachu monety Pepe.

Warto zauważyć, że pomimo około 20% spadku ceny odnotowanego w ciągu ostatniego miesiąca, oszałamiające ilości zgromadzonych monet wywołały optymistyczne nastroje rynkowe co do przyszłej akcji cenowej monety memowej o tematyce żaby. Przyjrzyjmy się zatem bliżej, dlaczego tak się stało.

Kolosalna akumulacja daje nadzieję na przyszłe ruchy cenowe

Wraz z pojawieniem się tak ogromnych akumulacji, zwykłe nastroje rynkowe przybierają optymistyczny obrót. Akumulacje te odzwierciedlają wiarę wielorybów w potencjał aktywa do zaoferowania znacznych zysków w przyszłości, budząc nadzieję na przyszłość monety.

Zgodnie z danymi podkreślonymi przez Whale Alert, 1,23 biliona PEPE, o wartości 14,74 miliona dolarów, zostało zakupione na Binance dzisiaj, 2 czerwca. Zlecenie zakupu zostało złożone przez adres wieloryba 0x835678a6.

Ta ogromna akumulacja odzwierciedla poczucie wiary w potencjał monety Pepe do oferowania zysków w przyszłości, jak również wspomniano powyżej. Tymczasem transakcja ta wywiera dodatkową presję zakupową na aktywa cyfrowe.

Warto również zauważyć, że wieloryb wszedł na rynek PEPE na poziomie cenowym 0,000011 USD. Z drugiej strony, cena PEPE wykazuje dziś oznaki konsolidacji, poruszając się w bok.

Wyniki rynkowe Pepe Coin

W momencie publikacji cena PEPE wzrosła o 0,23% do poziomu 0,00001148 USD. Jego 24-godzinne dna i szczyty odnotowano odpowiednio na poziomie 0,00001133 USD i 0,0000117 USD, co ilustruje oznaki konsolidacji.

Dane Coinglass dodatkowo zracjonalizowały burzliwy ruch monety Pepe, ponieważ jej OI Futures wzrosło, podczas gdy wolumen instrumentów pochodnych odnotował znaczny spadek. OI PEPE wzrosło o 7,32% do 142,06 mln USD, podczas gdy wolumen instrumentów pochodnych spadł o 20,98% do 799,11 mln USD. Dane te wskazują na zwiększone zainteresowanie inwestorów, ale zmniejszoną aktywność rynkową, rodzącą niepewne nastroje cenowe.

Poza tym wskaźnik RSI poruszał się na poziomie 46, podkreślając neutralne nastawienie aktywa na rynku. Jeśli dalsza presja zakupowa utrzyma się, tak jak w przypadku wspomnianym powyżej, moneta Pepe może zobaczyć znaczny wzrost.

I odwrotnie, ostatnie raporty CoinGape Media zwróciły uwagę na kolosalne zrzuty wielorybów PEPE na giełdy, dostosowując się do obecnego niedźwiedziego ruchu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *