Michael Saylor dopinguje niezależność BTC wśród krachu na rynku

Michael Saylor promuje niezależność BTC 4 lipca, potwierdzając swój optymistyczny pogląd pomimo zmienności cen Bitcoina na rynku.

  • NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE
  • Michael Saylor podzielił się wiadomością “Niepodległość BTC” w Dniu Niepodległości Stanów Zjednoczonych, pokazując optymizm pomimo obecnego spowolnienia na rynku Bitcoin.
  • W czerwcu MicroStrategy nabyła 11 931 BTC za około 786 milionów dolarów, sfinansowanych z zamiennych skryptów dłużnych i nadwyżki gotówki.
  • Wartość Bitcoina spadła w tym tygodniu o prawie 10%, przy znacznej presji sprzedaży ze strony górników i długoterminowych posiadaczy.

Michael Saylor, założyciel MicroStrategy, zwrócił się do społeczności Bitcoin (BTC) z wiadomością “Niepodległość BTC” w Dniu Niepodległości Stanów Zjednoczonych. Jego tweet zawierał zdjęcie amerykańskiej flagi z symbolem Bitcoina. Pomimo trwającej wyprzedaży Bitcoina, Saylor pozostaje optymistą co do przyszłości Bitcoina.

Ciągłe inwestycje MicroStrategy w Bitcoina

MicroStrategy nadal regularnie kupuje Bitcoiny. W czerwcu firma nabyła 11 931 BTC za około 786 milionów dolarów. Zakup ten został sfinansowany z wpływów z obligacji zamiennych sprzedanych inwestorom i nadwyżki gotówki.

Zaufanie Michaela Saylora do Bitcoina utrzymuje się pomimo spowolnienia na rynku. Podkreśla on długoterminowe plany posiadania Bitcoina w MicroStrategy. Strategia ta jest zgodna z jego wiarą w potencjał Bitcoina w zakresie niezależności finansowej.

Od początku tygodnia Bitcoin stracił prawie 10% swojej wartości. Cena spadła z 63 630 USD do 57 300 USD. Spadek ten obejmował jednodniowy spadek o ponad 5%, oznaczony znaczącą czerwoną świecą na wykresie godzinowym.

Masowe wyprzedaże mają miejsce na całym rynku kryptowalut. Górnicy bitcoinów i długoterminowi posiadacze pozbywają się swoich rezerw BTC. Analityk Charles Edwards przypisuje tę sprzedaż ciągłej presji na spadek cen Bitcoina.

Pomimo wyprzedaży, niektórzy inwestorzy pozostają optymistami. Bitcoiner Samson Mow wierzy, że rynek wchłonie sprzedaż. Zauważył, że wieloryby BTC na Bitfinex kupują sprzedane Bitcoiny.

Optymizm Saylora w obliczu wyzwań rynkowych

Tweet Michaela Saylora z 4 lipca podkreślił potencjalną niezależność finansową dzięki Bitcoinowi. Pogratulował amerykańskiej społeczności Bitcoin, sugerując rolę Bitcoina w przyszłej wolności finansowej. Przesłanie to odbiło się szerokim echem wśród entuzjastów Bitcoina w obliczu zmienności rynku.

Społeczność Bitcoin dyskutuje na temat korekty cen. Optymizm Saylora kontrastuje z obecnymi nastrojami rynkowymi. Jednak jego długoterminowa wizja Bitcoina wzbudza zaufanie wśród jego zwolenników.

Konsekwentne zakupy Bitcoina przez MicroStrategy sygnalizują silną wiarę w kryptowalutę. Pomimo obecnego spowolnienia, strategia Saylora koncentruje się na długoterminowych zyskach. Takie podejście wspiera jego pogląd na Bitcoina jako znaczące aktywo finansowe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *